Magyar Lupus Egyesület
SLE-vel élők civil szervezete

Autoimmun Kaleidoszkóp

Megjelent az Autoimmun Kaleidoszkóp legújabb lapszáma, Dr. Zeher Margit Professzornő és a debreceni Autoimmun Betegegyesület jóvoltából egyesületünk is kapott a magazinból.

Megjelent az Autoimmun Kaleidoszkóp legújabb lapszáma, Dr. Zeher Margit Professzornő és a debreceni Autoimmun Betegegyesület jóvoltából egyesületünk is kapott a magazinból.

Az Autoimmun Kaleidoszkóp magazint eljuttattuk Aktív I. és Támogató I. tagjainknak, de tavaszi betegfórumunkon (2015. március 28.) is kaphatnak a rendezvényünkre ellátogató résztvevők. A lapot a Debreceni Egyetem Orvos-és Egészségtudományi Centrum Belgyógyászati Klinika Autoimmun Betegegyesülete adja ki, céljuk, hogy az újság egyszerre fog közösségi magazinként szolgálni, és szakmai tájékoztatást nyújtani az autoimmun betegek és családtagjaik részére. Ebben a lapszámban is sok-sok érdekes írás olvasható. Ezúton is gratulálunk az Autoimmun Kaleidoszkóp magazin szerkesztőinek, a cikkek szerzőinek!

Portálunk sütiket használ. Elfogadom Olvasd el

Adatkezelési tájékoztató