Magyar Lupus Egyesület
SLE-vel élők civil szervezete

EULAR konferencia Dániában

Meghívást kaptunk az EULAR soron következő konferenciájára, mely 2009. júniusában lesz Koppenhágában. Az EULAR fő tevékenysége az évenként megrendezendő kongresszus, amelyen tavaly több mint 13 ezren vettek részt 117 országból, idén pedig valószínűleg több mint 15 ezren is összegyűlhetnek azért, hogy átadják egymásnak a tapasztalataikat és tudásukat. Az elmúlt évekhez hasonlóan – pénzhiány miatt – valószínűleg idén is csak nagyon kevés magyar delegált tud részt venni ezen az igen hasznos kongresszuson, sőt, úgy tudjuk, hogy 2009-ben a kb. 500 ezer magyar reumatológiai beteg, és köztük a kb. 9 ezer lupusos magyar beteget csak a mi egyesületünk delegáltjai képviselik.
Egyesületünket, és a magyar lupusos betegek érdekeit Hevér Krisztina alelnök képviseli a nemzetközi konferencián.

Portálunk sütiket használ. Elfogadom Olvasd el

Adatkezelési tájékoztató